Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz contaxg #4063 üzenetére

    Már leírtam korábban, mint tudjuk Halide Bridge az egyik legjobb de elég drága még használtan is...

    De lehet hogy az újabb olcsóbb darabok (pl. Musical Fidelity V-Link, Kingrex UC192, MHDT Labs USBridge) között van ami megközelíti csak azt kéne kideríteni hogy melyik. Ki veszi meg mindegyiket nekem?

    ;)

    Egy kicsit tisztább a hangja ezeknek a modern DAC-oknak, a Parasound egy kicsit mosottabbnak tűnik, viszont térben, sávszélességben, részletességben és dinamikában ez jobb, élettelibb.

    Az MS2+ hangja nekem túlságosan meleg és lágy, ma hallotam egy HotAudio DAC-ot ami ugyan nem tud többet 16bit/48 KHz-nél USB-n de a hangja nekem kiegyensúlyozottabnak és kiterjesztettebbnek tűnt, és a Para-hoz képest ugyanezek a különbségek elmondhatóak de csökkentett mértékben, főleg a Qualia-val érzékeltem, HD250-II-vel már nem volt annyira evidens egyből.
    Szvsz persze, saját rendszer stb és nem volt olyan sok idő hasonlítgatni egyiket sem..

    Előbb utóbb ezek az új dolgok tovább fognak fejlődni (pl. most az új HeadAmp aszinkron USB DAC amire rettentő kíváncsi lennék majd ha kijön de így is túl sok minden van...) de gyanítom hogy különösen sima CD-n a jó régi daraboknak nincs túl sok félnivalója és addig ezeknek az átalakítóknak is van értelme (és még ezek is fejlődhetnek).

Új hozzászólás Aktív témák