Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz dabadab #3736 üzenetére

    Az a baj, hogy a fizika részhez eléggé butaarcú vagyok, és nem teljesen értem mi történik a BO2WS közbeiktatása esetén. Nekem a Streamerben a céleszköz mivolta a legszimpatikusabb tulajdonsága. Nincs számomra fölösleges erősítő része, amit ki kell pluszban fizetnem és nincsenek rajta olyan kimenetek/bemenetek (meg tápja), amit nem használnék amúgy sem. A gyártó szerint csak egy kábelre van szükségem a DAC-gép --- DAC-erősítő között és máris élvezhetek.
    Erre kiderül, hogy ez mégse elég, hanem lehet még jobb, ha külön tápról hajtom az egészet.
    Újabb doboz, újabb aljzat amibe dughatom. Utána jön az, hogy szar az elosztóm is, sőt az egész lakás áramellátása is, de legfőképp szar az USB port a laptomon úgy ahogy van, szóval vegyek abból is újat. A lakásba meg csináljak minden áramfelvevőnek dedikált áramkört, hogy ne zavarják egy kicsit se egymást. A végén meg vonjak be minden kábelt 4 éves, érlelt kobe marha szarv granulátummal és akkor végre közelítek a középszar kategóriához. :D... De legalább ülhetek egy fotel közepén felhúzott lábbal 4km kábel és tökömtudja milyen dobozok között, amiknek már külön rezgéselnyelő/rádió/mikrohullám ellen szigetelt szobát építettem. Neeee. Inkább megyek zenét hallgatni, mostanra végre csend van és tudom élvezni a jelenlegi dobozaimat. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák