Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz contaxg #3722 üzenetére

    A-a, direktbe a két említett iem elég 'érdekes' technikai paraméterei mellé csinál egy hordozható erőlködőt (43ohm - 108db ; 50ohm - 105db --- fura impedancia, magas érzékenység.)
    Abban reménykedek, hogy valamicskét nyújtani tud a Teclast T51 igen rövid akksi élettartamán.

    /Meg azért is mert szeretem a DIY projekteket (tapasztaltekét), akármennyire is nem hisz bennük senki :D. Engem nem zavarnak a nem 'piacra kész' termékek./
    A 'barkács' dacom is egész szépen zenél a pénzéért./

    A Fischerhez nem kell erőlködő, hogy szépen énekeljen, de a jó forrást nagyon kívánja. A Vsonic már szerez némi előnyt az erősítésből, de igazából ennek se kell. Az MSII+ után kötve is jó lesz szerintem.
    Alapvetően kíváncsi voltam, hogy mi történik akkor ha ezeket egy alájuk hangolt erősítőről hajtják meg egy normális forrással mint a Streamer, meddig lehet elmenni velük. Majd kiderül. :)
    Pluszba még izgat a cserélhető opamp lehetőség is. Szabad kezet kapok a továbbhangolásra és ez tetszik.
    Amúgy nem várok sokat az egésztől, de közben azért már csiklandozza a fantáziámat a dolog rendesen. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák