Új hozzászólás Aktív témák

  • G. Armani

    csendes tag

    válasz KőkorSzaki #927 üzenetére

    Bazz méé nem akrja senki elhinni az én pixelhibám?? MERT ami fekete alapon kéken világít az nem légypiszok akárhogy is nézem, hacsaknem rádiokatív légy. És így elég feltűnő amugy ami a legmeglepőbb h vágom azé mi ia pixelhiba én is vlmit konyítok a gépekhez és az tudtummal előjön az nem javul meg meg. Ez meg ha megmozgatom a tft-t eltűnik. Aztán vlmikor meginn előjön uabba a pontba és minnig kék színnel világít. Bármilyen kép vagy progi film láccik de legszembeötlőbb a fekete alapon akkor sötétbe 1 méterről kiszurom ugy vakít. Ami szerencse néha jön elő és rájöttem h megmozgtaom tft eltűnik. De akkor is bassza a csőrőm a egész.
    Most ilyenkor mi van? mert tom pixelhibánál akkor cserélik ha legalább ennyi meg ennyi van rajt...
    de ez nem olyan pixelhiba mert hol van hol nincs tft mozgatva eltűnik előjön ergo vlmilyen kontakthiba, aki cáfolja mondja meg mi??? mert ha kontakthiba akkor nem érvényes rá a pixeles gari sza*ság. hanem ugye javítás...

    Na erre kérek szépen okosságokat...
    th bye

    $ Fujitsu-Siemens M1437G - Pentium M 760 2 GHz /2MB - 512 MB DDR2 RAM - 15,4''TFT WXGA GlareTYPE - ATI X700/128MB - 80GB HDD /8MB - 8xDVD+-RW DL $

Új hozzászólás Aktív témák