Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rum.cájsz

    tag

    válasz rbalint88 #13673 üzenetére

    No, konkrétan leírom off nélkül: a lánykám az elmúlt esztendőben a gimivel szervezett úton ojrópai úton vett részt. Odaállt elém és azt mondta: apa tudsz nekem adni fényképező gépet az egy hétre? Igen kicsim tudok, válszoltam.
    Odaadtam az olümposz penjáltját egy szaros pana húsz/egyhéttel + a gyári feltöltött gyári akksin kívül egy utángyártott akksival. (A mód + tapi Af-re állítva)
    Tudod hol állt a számláló amikor nézegettük a képeket?
    1200 expo! és még volt benne szufla.

    Tiszteletteljesen szeretném megkérdezni, hogy mi a fészkes fenéért nem tud(ott) erre még a fujiX válaszolni?
    Ugye ezek a pár száz expós felvetések a vicc kategóriát képviselik?

    Csak azért lovagolok ezen, mert számomra az evf nem létkérdés, arra van Pana GX7. Ilyen minőséget ilyen áron a fujiX nem tud, viszont evf nélküli modell ahova egyébként meg a penlájtot használom (rendszerint jó hátsó kijelző, földbeásva) a fujiX befejezte a fejlesztést.

    Pedig egy XA3 (XA2s) meg tudná dobogtatni a szívemet egy 18, netán 35/kettővel + geotextília + gyalásó + némi közgyűrű + okosderítés.

    Igen, beindult az X-faktor nem tagadom, b@szott jó ficsőrök vannak a fudzsiban, ez a képi világ meg elég meggyőző.

Új hozzászólás Aktív témák