Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Kalandor #969 üzenetére

    Napi szinten van ez.

    De azt mondják, hogy a citromailre nem érkeznek meg a levelek, az indamailt meg ugyanaz fejleszti, mint a citrot. Meg nem egy, nem két hsz.-t olvastam arról, hogy a citro szar. Az indáról viszont dicséretet is olvastam, de úgy a hármat összevetve és az összes hibát figyelembe véve, mégis a freemailt használják a legtöbben. Gondolom nem véletlenül.

    Azt meg már csak halkan mondom, hogy ha az adblock plusszal az idegesítő reklámszarjait letiltod, akkor pl. nem lehet levelet küldeni vagy bizonyos funkciók nem megfelelően működnek, szóval ügyesen megoldották a dolgot.

    4 eset van:

    1. Hagyod, hogy elárasszon a fos és a sok felesleges sallang mellett megpróbálsz a levélírásra koncentrálni, majd elküldöd a levelet.

    2. Letiltod a sok fost az adblockkal, de akkor a küldés, mentés, törlés meg még ki tudja mi minden nem fog működni, hacsak nem tiltod le a freemail.hu-n az adblockot arra az időre, míg a levelet elküldöd, mented, törlöd stb..

    3. Otthagyod a freemailt a picsába. :D De mivel normális, magyar ingyenes alternatíva nincs, no meg a megszokások rabjai vagyunk, maradunk a freemailnél. :D

    4. Freemail szimplát használsz.

    És végül pedig én speciel azért maradok és maradtam mindig is náluk, mert amikor elkezdtem a szolgáltatásukat használni, akkor még egyéb magyar ingyenes alternatíva nem sűrűn volt, a citromail meg az indamail, vipmail, mailbox és a többiek a fasorban se voltak. Hűségem másik oka pedig az hogy adott esetben kíváncsi leszek a 10-15 évvel későbbi freemailre is. Ha egyáltalán még létezni fog akkor és nem falja be valami átfogóbb szolgáltatásokat is nyújtó nagyobb hal. (vipmail-indapass esete)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák