Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Willy_Billy

    csendes tag

    Sziasztok Srácok! Remélem, nem baj, ha ide is kiírom a kérdésemet, elvégre félig-meddig témába vág. Telefont tervezek vásárolni a barátnőmnek karácsonyra, ami kifejezetten fotózásra van kihegyezve. Jelenleg egy 5s-e van, de ennek az akksija már az utolsókat rúgja. Amit elvárok az új telefonnal kapcsolatban:
    - kiváló minőségű kamera
    - záridő állítás
    - ujjlenyomatolvasó
    - ha lehet, akkor ne legyen bővíthető a háttértár, de 32 vagy 64GB belső tárhelye legyen
    Legfelső árhatár 200.000 Ft körül.

    G4-et vettem volna neki, de nézelődtem, a Huawei P9 dualkamerás megoldása nagyon tetszik nekem. A G5-öt viszont kerülném, nekem nagyon nem tetszik az a telefon. S6 Edge most az egyik szolgáltatónál egész jó áron van. Na meg persze ott van az S7 is. Szívem szerint a P9-et venném, de inkább utánakérdezek, és azt veszem, ami a legjobb ezen a téren.

  • Willy_Billy

    csendes tag

    válasz MikulasB #53913 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a segítségét! Elolvastam az S7 tesztet, nagyon durva a telefon, vannak benne olyan funkciók, amikért tudom, hogy odáig lenne a barátnőm, de ugyanakkor a P9 is tetszik még mindig, meg elvégre nem az számít, hogy milyen plusz dolgokat tud, a lényeg a kamera. A Pixelre ránéztem, az is nagyon bejön, de még nem néztem mélyebben utána. Ha ezek közül kellene választani, akkor melyiknek a legjobb a kamerája? A hardveres része nem igazán érdekel egyiknek sem, az 5s hardvere is bőven elég lenne, lényeg, hogy ne akadjon használat közben, de szerintem bármelyiket is választom egyikkel sem lesz ilyen gond. Játszani nem fog rajta a barátnőm, legfeljebb ilyen kisebb játékokkal, meg képszerkesztőkkel fog szórakozni. Ma vagy holnap személyesen is kipróbálom az S7-t meg a P9-et, a Pixelt nem hiszem, hogy lesz lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák