Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz Lacy6 #68067 üzenetére

    Láttál feljebb mobilos képet tejútról nem? :) Lehet vele... Én láttam már nagyon szépet is. Feldolgozás és technika kérdése. A mobilod eleve fényerős, 28mm a látószög ált amire a 10mp pont jó, de 15 is belefér.
    A sony a7s2 videóban erős, fényképezel vele, akkor nem sokkal zajtalanabb mint a rivális társai. Dxo pedig marhaságokat ír :) Pont ma néztem az ff pentax gépet, azt írja iso 3200-ig nem látható a zaj. Betettem mellé az 5d mark iv-et ami 2995-ig bírja kb a dxo szerint. Aztán megnéztem a fülecskén diagrammon, hogy iso 400-ig zajtalanabb a pentax, felette pedig mindenben, dinamikában, színérzékenységben, zajban elhúz az 5d4. Akkor hogy is jött ki nekik ez az eredmény? A saját maguk által kihelyezett diagramnak mondanak ellent. 6D-t méreteztük le srácokkal amúgy 12megapixelre és vetettük össze a sonyval, semmi különbség nem volt. Video alatt valóban jobban bírja, de állóképek esetén semmi extra.
    Amennyiben huawei p10 meg 9 telóval lehet milky way foto készíteni, akkor az u11-el is. Iphonnal soha nem lehet majd egy éles hold képet sem csinálni :D

    mobilos foto:

Új hozzászólás Aktív témák