Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Dr. 444Hertz #60551 üzenetére

    Láttad élőben a P10-et?
    Nekem nem tetszett a képeken Iphone utánzatnak tűnt. Én az MM-ben megfogdostam, kipróbáltam feketében baromi prémium, a lekerekítés miatt sokkal jobb a fogása mint a P9-nek és prémiumabb az egész. 200 sok érte de 140 körül a P10 best buy lesz. Az S8-nak sem tetszett képeken, de a lekerekítések miatt annyira kényelmes stabil, kézbesimul a készülék, hogy nagyon megtetszett. Persze felújítunk, szétverjük a lakást úgyhogy nem is álmodozom ezekről egyelőre, meg a G4 elvette a kedvem a csúcsmobiloktól, főleg az üzemidő miatt+ 9400 K-s kijelző miatt. (Lenovo P2 szimpatikus.)

    (#60552) Mozzarella: Én pl. arra gondoltam hogy távoli erdőt, mezőt fényképezel vagy magasból tájat, vagy pl. Dunapartot fényképezel, vagy Ayron Szentendrén a dunát fényképezte, ott is előjött a mosás fakóság nagyon. Itt szerintem jobb a G4 egyértelműen tájképeknél, persze a többi esetben a P9 a jobb: [link] [link] [link] [link] [link] [BigBlackDog képei]

    "G4-től, pedig egy hatalmas digitális színzaj az egész" Én ezt nem éreztem, éjszaka tényleg előjött a színzaj, de 1/8-as záridővel jó képeket lehetett lőni iso 300 körül kézből is az OIS miatt. Pl itt: [link] vagy itt: [link] [link] Egyébként 6.0-nál a végén már a kb 10-ik 6.0 frissítésnél V20f-nél javult a kamera, csökkent a mosás HDR nélkül sajnáltam is eladni a G4-et: [link]

    De hagyjuk, lehet rosszul látom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák