Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Polarstar #20920 üzenetére

    Na de szándékosan egy xart tettem munkafolyamat céljából. :U

    (#20921) DemonDani: Nem jött le mi volt vele a célom? Mert korábban céloztam rá. A kamerának semmi baja, viszont ha neked profi fotósnak nem jön le mi minden (felesleges és rossz) beállítás lehet mögötte, akkor mit mondjak. 1000 oka lehet amiért ilyen is készülhetett. Hidd el tudom amennyit nyomkodtam már, ilyet is lehet. Továbbá nem biztos hogy elsőre a kiszemelt áldozatnál mindig jól fogok hozzá. Szoktam kisérletezgetni és van olyan is lövésnél, hogy nem volt rendes fókusz, mert az adott helyzetben és beállítás mellett nem ad vagy fúj a szél és azért, de katt megvolt. Egyébként ha jól emlékszem talán magas kontraszt, vaku, ND filter, és ehhez párosított exp.komp. bemozdulva. Magas zoomnál a hiba hatványozódik állvány hijján. :K

    (#20922) Tuninger: Jó tetszik. Habár a rovar okés, a levélrengeteg jobban beégett mint nálam és ez kevésvé tetszik, mert nagyítózva itt-ott nálam több szín kell(anyag). Nálam ugyanakkor a kiemelés volt a fő kiindulópont ezért mentem még tovább. Izlések és pofonok. :)

    (#20924) BobTail: A mesternek nem szólnék be :R, de szerinted ezzel én dicsekedni akartam? Az utómunkát gyakorlom!! Egy jó fotómhoz hozzá sem nyulnék.:N A pitypang be van égve. Azon is javítottam nem? Szerintem azaz igazi, mikor egy elszúrt vagy akár nem létező elemet képes vagy visszahozni mesterségesen beépíteni a tisztításon kívül, és úgy feltálalni hogy az megálja a helyét. Na ezért lett a végén egy rajz a kreativitásomat és a jelenlegi tudásomat egybevetve. És mivel ti sem tudtatok mesterfotót készíteni a nyersanyagból, így elégedett vagyok a munkámmal (rovar x). :K

    Nyilván ez a topik nem erről szól pontosan ezért itt több ilyen nem lesz a részemről. Meg kell hogy mondjam nagyon csalódott vagyok kedves fórumtagok.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák