Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbendre

    őstag

    válasz Elit3Zotya #104868 üzenetére

    5 Éve: https://photos.app.goo.gl/2f4pzz9kBGVsCpgC9

    :D Nekünk a gyerek beledobta a felmosó vízbe amikor 2 éves volt. Egy darabig még ment aztán a domestos megtette amit meg kellett tennie :D

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 13 Pro Max &̶ G̶o̶o̶g̶l̶e̶ P̶i̶x̶e̶l̶ 8̶ P̶r̶o̶

  • Aryon87

    félisten

    válasz Elit3Zotya #104868 üzenetére

    Milyen jó volt a maga idejében. mai szemmel persze már sok sebből vérzik (vagy túlságosan megszoktuk már a mesterséges képalkotást), de 2015-ben ez volt a csúcs. Kár hogy az LG itt cseszte el a folytatásnál, mert a G5 volt a veszte s adta meg az leszállójegyet, amit most váltottak be ugye pár hónapja, pedig az is még jó telefon volt, rengeteg képem van vele, legjobb sorozat a Hollandiai kirándulás volt, s igazából a mobilfotózásom története is azzal indult be. G4 sajnos rövid ideig volt nálam akkoriban, nekem a kamera vitte el a telefont egy csereutalvány által. Ó a régiek ismernek már, épphogy nem kaptam bérletet a szervizükhöz :D
    Most meg 2db G4-em van, egyiket kínából rendeltem aliról, persze közelében sincs az eredetinek. Kamerája xar volt, vennem kellett egy donort, hogy a kameramodult kicseréljem. 2 donor volt a hirdetésben, egy működőképes meg egy alaplap nélküli. Utóbbi kameráját kapta a kínai verzió, ami már a haláltáncát járja. Bootloop gyanús, random újraindul, felforr és belassul + nem jó régiós szoftver került fel rá, így azért is rinyál + a kijelző is elvált a kerettől, ja és az akkuja is felpúposodott. A donor köszöni jól van, kb 6 éves lehet és még bírja. Akkuja kb 2 órás, a hardver már gyenge a mai appokhoz.
    Így néz ki a jelenlegi mobilflotta itthon, itt pont a méretek miatt toboroztam össze a bandát, és nem teljes a csapat, mert 2 másik teló a szekrényben pihen. (bal 3 anyué - G3s, P9, A72 -, jobb 3 enyém - P40Pro, G4, P8Lite - , középső meg páromé - S20FE SD - :D )

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák