Új hozzászólás Aktív témák

  • Drakmusz

    őstag

    válasz *RLaci* #60715 üzenetére

    Kicsit meglepődtem,de azért gratula az új szerzeményhez!Nagyon azért nem tudsz mellé menni ezzel a váltással,az összehasonlításra nagyon kiváncsi leszek!!
    De hogy kicsit folytassam a meglepetések sorát,mostanában teljesen elbizonytalanodtam...
    Ugye régebben már írtam,hogy ha váltanék akkor csak Pixel HDR+ miatt.Nem látok olyan telót még mindig aminek a nappali produkciója jobban tettszene a Nexus/Pixel vonalnál.Viszont kevés fénynél ugye már más a helyzet,de ez eddig nem nagyon érdekelt mert úgyis megszerkesztem a képeket.Az sem utolsó tényező hogy jelenleg két telefonnal rohangálok,az otthoni vezetékesről ingyen hívunk 30-ast.Kellene a dual sim nagyon,meg a bővíthetőség sem lenne rossz!Szóval akár szívesen kipróbálnék egy P9/10-et esetleg,hogy mit tudnék kihozni belőlük....
    Meg most hogy nem olyan rég megnyertem az első pályázatomat,mindenhová küldözgetem az alkotásokat,Jó kis idegnyugtató elfoglaltság nekem a fotózás,ha már egyszer a kiváló vendéglátóipart választottam....
    Egy szó mint száz,gondolkodok erősen!!!Egyelőre eredmény nélkül.....
    Úgyhogy ha van ötletetek akkor szívesen veszem!!:K:D

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák