Új hozzászólás Aktív témák

  • siskad

    őstag

    válasz balazs1022 #57425 üzenetére

    Most így néz ki:

    Először is körberagasztottam celluxszal, hogy ne legyen minden tiszta fogkrém (bár így is az lett :DDD ) és fültisztító pálcára tettem fogkrémet. Elkezdtem polírozni, viszont nem igazán lett jobb, csak jobban összekarcolta a réteget. Megnéztem, hogy milyen fogkrémek vannak még itthon és találtam egy ,,DoctorDent" nevűt, ami pár perc alatt simán lehozta róla. A lényeg, hogy jól nyomd rá, miközben polírozod, mert különben nem szedi le. Alatta zafír üveg van, amit elvileg nem tudsz fogkrémmel összekarcolni, ezért is mertem belevágni. Én a réteget csak azon a részen políroztam le, ami beleesik a kamerába, tehát nem mentem ki a széléig. Amiket a fekete gyűrűn látsz az nem kosz, hanem az antireflex réteg maradványai. Még ha lesz majd egy kis időm, akkor lehet lepolírozom azt is.

    Szerk.: És persze ez csak G2-n működik és azokon a lencséken, amiken van ilyen bevonat!

    (#57423) kacsa7: Sajnos időbe telt, még sikerült lepolírozni, akkorra pedig már nem sütött a nap. De holnap megpróbálok csinálni egy fényképet hasonló körülmények között, mint az első. :)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 13

Új hozzászólás Aktív témák