Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz #31733248 #34540 üzenetére

    De most a fotók minőségében a látottak alapján állítod hogy az LG G3 szebb és részletesebb nappali fotókat lő? Nézd nem vagyok hülye fanatikus vak ember és csak azért ajnározom a 808-at. Látom a "hatalmas" különbséget a részletekben. Ne a makrókat nézd, hanem a távoli minél több információban gazdag részleteket megmutató alkotásokat. Linkeltek ilyet a kollégák és meggyőződtem róla a természet törvényeit nem lehet szoftveresen felülírni. Én ugyanis mindent nagyítózok monitoron. :DDD Keresem az igazit. :K És bizony még csak szemüveges sem vagyok. Erre jön rá a Nikon d8000 meg hasonló fényképezővel készített fotók tanulmányozása. Kicsit trollkodok a flickr-en. :D Na mindegy eddig nem győztél meg, majd egy következő versenyzőjelölt. Azt már le sem merem írni hogy pont a részletek érzékelése miatt jól lehet utómunkázni, mert van mivel dolgozni, ha úgy kívánjuk.

    Szerintem az értékelések mindig elfogultak, mit az adott üzleti szféra irányít. Én egyébként mást szeretnék és remélem velem együtt minél többen, talán majd egyszer meghallgatja valaki illetékes.

    Gondolj bele most 2012 február óta mennyit fejlődött volna ez a kamera, ha a létrehozói tovább dolgozhattak volna rajta. És ki tudja......... :) Persze azért nem kell egy véleményen lennünk, elraktároztam amit mondtál és figyelek. :R

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák