Új hozzászólás Aktív témák

  • irgum

    addikt

    válasz legiaap #27769 üzenetére

    Igazság van benne ami a kritikát illeti, de nekünk is igazunk van. Bocsánat a közösség elleni kirohanásért, talán nem kellett volna azt írnom "elegem van". Mindenesetre engem igazol az is, hogy mindenki odaírja, mert odakell írni, hogy milyen géppel készült. Ebből az következik, hogy a minőségre kéne a nagyobb hangsúlyt fektetni egy-egy reakciónál, nem pedig a kép témájára ami nincs neki. Kezd nem erről szólni a történet, így akik nem ügyesek, hanem csak a gépük minőségét akarják közzétenni, nem mernek képet betenni. Mert nem mindenkinek van ideje keresni a jó témát, nekem mondjuk lenne, de nem érdekel annyira a dolog.

    Wa2x_: A gyerkőcős képem miért unalmas, mert ugye arra is csak az jött, hogy biztos én vagyok rajta. :D Ebből kialakult egy diskurzus az életkoromról. Pedig lehetett volna mondani valamit arra a képre, mert szerintem jól sikerült. De igazad van, főleg a rendszeres fórumtagoktól tényleg elvárható, hogy legyen téma, mert tényleg unalmas ga nincs és minden nap rak be képet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák