Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Quasi_modo #24784 üzenetére

    Hát tudod lehet nagy marhaságot fogok mondani, de én inkább kerülöm a manuális fókuszt és inkább a végtelen módot favorizálom pont azért, hogy minden "automatikusan" egyformán éles legyen. A legtöbb esetben ez be is jön, kívéve, ha valami nagyon közel van, mert az életlen lesz.

    (#24785) irgum: Ezzel én is egyetértek.

    (#24786) Quasi_modo: Az én szótáramban a -0.3 -as (alul exponálás) nem alul exponálás, azért is bántottam meg a fórumtársat. Ez egy olyan pici és szükséges korrigálás, amit én is szinte mindig alkalmazok, a legtöbb esetben, és még sokan mások is, mint pl Juha Alakarhu.(Ha jól emlékszem egy csomó fotója ilyen) És ilyen a mi telónk, ez szükséges állítás a jó fotó érdekében.

    A másik dolog pedig, ha én nekem nem bántja a szemem a látott dolog, nem az jut eszembe hogy sötét a téma, akkor értelmetlen ez a alul kifejezés, mert tök mindegy. Lényeg a jó fotó és kész.

    (#24788) Quasi_modo: Az a igazi, ha nem kell utómunkázni. :)

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák