Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz ClydeBeka2 #38346 üzenetére

    Pont így lettem második a minivel. Csak én voltam a kieső oldalon.
    Kihívott egy 10-es merci, ő pont irányba volt, nekem még fordulnom is kellett. Erre várom mikor esek ki, mikor kiírta hogy headtohead tiltva és tovább jutottam az utolsó körre...
    Én a bal szélre tippeltem a célt, a mercis meg jobbra, neki lett igaza, de azért 2.ra jó voltam így is :)

    homerhamm : Köszi. Végülis meglepően sima volt, de kb 90% szerencse - 10% helyismeret volt. Kb 4-5. helyen álltam mikor indultunk, csak pont berakta egy városba a célt, a többiek meg toronyiránt mentek, én meg megcéloztam az odavezető utat.Aztán nyertem.
    5-ben meg a heti 30-asokat se csinálom mert semmi inger nem visz rá, ha mégis akkor meg általában 31.-nek esek ki :D

    WATERDACA: Én nem tapasztalok olyat. Az első 1-2 bot elhúz, a többi nem, de utolérhető az eleje is. Bár én még nem lvl 7-8-as nehézségen megyek.
    Amiután megkapod a diffi-t utána már mindegy szokott lenni (autó lvl 6), addig kicsit küzdős bár ez is autó függő.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák