Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz NoMagix #32373 üzenetére

    ;)
    Azért volt gyanús, hogy c600-al mentél 178-at aztán meg az rs200 'csak' 184?
    De azért kipróbáltam a Nova SS-t amit mondtál, azzal 162 lett. Arra nincs festésed?

    Xpeng:
    Annak a formája tetszik, inkább az eleje. A hangja az kimondottan rossz, mint vmi eldugult, leégett hajszárító. A köröd meg gondolom szép lett, mert sokat kaptam, de még nem néztem meg :D
    Ennél ki kellene kapcsolni a tcr-t úgy érzem, mert igazából nem villan be sokszor, aztán mégis sok idő elmegy. Így viselkedett az MG is.
    Remélem lesz hozzá drift váltó, vagy vmi, mert így tényleg hurka lesz.

    Ha meg már festést említettem előbb, a Meyers Manx-ból van egy 2.0-ás, elektromos változat, egész vagány zöld-fekete színben. Egészen véletlenül nincs kedved reprodukálni mondjuk a sima Manx-hoz? :P :B

    szami777: nekem bekapcsolt segédletekkel is jól ment a mini a triálon, csak a fékezni és kanyarodni nemtudóakaró egyénekkel volt gondom. Az első futamon az utolsó előtti helyről is sikerült 2.ra feljönni - a lemmingvonat belerakott a falba-, a másodikon meg dettó, de ott csak 3 vagy 4. hely lett, de összességében elsőre sikerült.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák