Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz Nowhereman #37757 üzenetére

    Dehogynem. Hiszen "még" Webbernek is majdnem sikerült nyernie tavaly. Ha nincs a buta hiba Koreában, vagy egyszerűen csak jobban megy Abu Dhabiban, akkor övé a cím. Ne mondd nekem, hogy direkt így centizték ki Hornerék, hogy az utolsó futam előtt Vettel csak 3. az összetettben és onnan nyer :) Szóval szerintem egy Webbernél (pszichésen is) jobb pilóta meg tudná verni Vettelt, vagy legalábbis lenne rá esélye. Hogyne, tény, hogy az RBR Vettel győzelmét akarja, de Ők sem atyaúristenek.

    Xirtam: Miért ne lenne legjobb autó? Idén nem sokan vitatják, hogy az RBR az. Ok, persze kell mögé a csapat és így együtt, a csomag az, ami a legjobb, de kétségtelenül van legjobb. Értem mit mondasz, a tervezőktől kezdve a takarítókig mindenki sokéves munkája együtt eredményezi, hogy egy autó, egy csomag legjobb legyen. De ettől még létezik ilyen és szerintem JJános is erre gondolt. Szerintem a pilóták 100%-a a RBR-t nevezné meg idei legjobb autónak, annak ellenére, hogy elképzelhető, hogy egyik versenyzőnek nem ugyanaz az autó a legjobb, mint a másiknak... Na de ezen ne flame-eljünk, szerintem érted mire akarok kilyukadni és én is, hogy Te mire.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Aktív témák