Keresés

Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz hunnylander #42088 üzenetére

    Nos eléggé lemarad, hogy a FIA csökkenteni is akarja a csapatoknak jutó szeletet. Mennyit fölöz le már most is a FIA és a FOM? Feltételezem ha az a csapatok közt egyenletesen szétosztanák, megoldódnának a pénzügyi gondok. A csapatok felé "spóroljunk"- mert ugye adni kell nerkik, a pályák felé meg a pofátlan követelődzés, meg költsetek vagyonokat esti díszkivilágításra(hogy a TV-ktől több lét zsebelhessünk)...

    Utánam a kondenzcsik!

  • shteer

    titán

    válasz hunnylander #42088 üzenetére

    lehet h elsőre nem jött le (most visszaolvasva enkem se nagyon :DDD) de én is az FIA döntése ellen vagyok

    a 40 millió a tradicionális csapatok szempontjából valóban nagyon szűk - az új jelentkezők esetében pedig magasnak tűnhet, mégis van jelenleg 5 belépni szándékozó - ha növelnék a limitet, megkapnák azt a 2 kitartó belépőt akik komolyan is gondolják a teljes szezont

    arra meg már láttunk példát, hogy egy gyenge csapat engedménnyel részt vehet a bajnokságban (fojtott V10-es motor a V8-asok ellen) - miért ne lehetne ilyet megjátszani a 2-3 új belépővel "dupla szabályrendszer" nélkül? mondjuk akár több tesztelési lehetőséggel

    arra nekünk sincs szükségünk, hogy a jelenlegi 20 fő mögött kullogjon kilóméterekkel lemaradva még 4-6
    vagy, hogy palik+czolner egy futam alatt végig arról beszéljen, milyen a kettős szabályrendszer

    ..szerintem jónak tűnik

Aktív témák