Keresés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz tildy #228 üzenetére

    ''Ez a diéta kifejezetten egy f@szság már bocs.'' - ez annak szól, hogy még időben kapjon észbe az illető, legalább nézzen utána a fogyókúrájának, nempedig őt akartam ezzel megsérteni.
    A dietetikusról még1szer, sokadszorra: ha elmész egy ilyen táplálkozási tanácsadóhoz, akkor ki fog téged kérdezni (szó szerint pontokba szedve), hogy mikor eszel, mit, mennyit, mit szeretsz és mit nem. Olyan kaját nem fog beiktatni az étrendedbe, amit te nem szeretsz, de még olyat sem, amit csak egy picit nem szeretsz (megeszem, de nem vagyok oda érte). Csak olyan kaja lesz az étrendben, amit szeretsz. Ha érdekel, akkor írj mailt, és akkor megírom, hogy én kihez mentem el.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz tildy #228 üzenetére

    Figyi, akkor zabálj úgy és annyit ahogy akarsz, de utána ne rinyálj hogy egy árva kilót sem tudsz leadni!

    Fless nem mond hülyeségeket és amire azt mondta hogy faszság, arról én is ugyanezt gondolom. Hozzáteszem én abban sem hiszek, hogy pusztán a diéta elég ülőmunka mellett. Nem elég, sportolni kell és kész! Különben az ember legyengül, izomból fogy és baszhatja, az szar ügy. Minél több izmod van annál többet zabálhatsz, az izom ugyanis égeti a kalóriákat mint egy kazánház. Neked kurva keményen kéne diétáznod, nem csak ímmel-ámmal és hetente 4x fél órát elmenni lépcsőzni-bringázni vagy bármilyen intenzív mozgást végezni. Az, hogy egy nap össz-vissz 1 őszibarackot eszel egy nagy hülyeség, ezt jobb ha belátod. Sőt, egyszerűbb ha tükörbe nézel és elgondolgodsz azon, hogy most akkor tényleg jól csinálod-e azt, amit csinálsz, vagy csak szimplán csak hitegeted magad. NEM a nemevés a fogyókúra, ez a legnagyobb tévhit. Olyan meg NINCS, hogy ''áá ezt nem eszem meg akkor se''. Hát jó, ne edd, de akkor ne várjál semmi jót. Ennyi.

    A jótanácsokat meg lehet fogadni és le lehet szarni, a te választásod. De ha leszarod akkor aztán tényleg semmi rinya.

    Bocs, ha kicsit kemény voltam, de az irritál mikor valaki képtelen felfogni, hogy a diéta nem tötyögés-lötyögés, hanem kőkemény próba minden téren - akarető, kitartás, türelem!

    PS: ha a pajzsmirigyeddel gondok vannak, az sajnos a te esetedben még rá is tesz a dologra egy lapáttal, mert a rossz pajzsmirigyműködés is visszafogja az anyagcserét (apámnak is elég súlyos problémái voltak a pajzsmirigyével, vmi elég ütős gyógyszert kell miatta szednie élete végéig és szörnyen könnyen hízik - így járt... :( )

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák