Keresés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz tildy #174 üzenetére

    Én fél éven keresztül csináltam a koplalós fogyókúrát (amíg fel nem világosítottam magamat), és így lefogytam 16 kilót, de ez úgy történt, hogy nem folyamatosan ment le ez a 16 kiló, hanem 3 részletben. Azért 3 részletben, mert amikor koplaltam 2 hétig, szinte nem ment le semmi, aztán elkezdtem enni, de csak keveset, kapásból (2-3 hét alatt) lement 5 kiló. 2 hónappal később ugyanezt játszottam el, és újabb 2 hónap múlva szintén ugyanezt. Nem akkor fogytam, amikor koplaltam, hanem amikor elkezdtem kajálni.

    Jövő hét hétfőn lesz 3 hete, hogy elkezdtem a dietetikus által javasolt étrendet (tehát most tartok kb. 2 és fél hétnél), és már 6 kilót fogytam, miközben rendesen kajálok, és mellette naponta 30-40 percet álvabiciklizek. A refluxtüneteim is végre eltüntek véglegesen, mert olyan kaját írt fel, amik biztosítják a szervezetem számára az összes tápanyagot, stb.
    Hosszan lehetne erről mesélni, de a lényeget már leírtam. Én amondó vagyok, hogy a koplalás és önkínzás helyett inkább egy helyes étrendet kell betartani.

    Amúgyis, a koplalással leadott kilók nagyon gyorsan vissza tudnak jönni, én pedig ebből nem kérek.

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz tildy #174 üzenetére

    Jó akkor ne egyél, frankón kinyírod vele magad.
    1) Kurva sok izmot veszítesz (a leadott súly akár 60%-át!!!)
    2) Baromira legyengyülsz.
    3) Anyagcseréd hazabaszod méghozzá elég frankón.
    Stb...

    Vércukorszintet nézettél már? Mert egyik bnőm aki szinte nem is evett, csak 1500 kalóriákat naponta nem értette miért nem fogy, aztán kiderült hogy 9.2-es a cukra, aztán ugye cukorbetegség tudjuk mivel jár együtt... Nulla anyagcsere, minden bevitt szénhidrátból testzsír lesz. Frankó.

    Egyébként a te étrendedben az a gond (ezt így látatlanban megmondom neked) hogy sok szénhidrátot viszel be és kevés mást. Gyümölcsökkel pont vigyázni kell, mert kurva sok bennük a cukor (a narancs pont nem vészes, de pl. a szőlő, dinnye, banán és még sok más gyümölcs igen).

    A fless által írottakkal teljes mértékben egyetértek, én se foglalhattam volna össze szebben. :) Napersze a hatást lehet fokozni ha az ember sportol és szed különféle bogyikat is mellé (pl. HCA - szénhidrát zsírrá alakulását lassítja, ReForm - remek zsírégető, Thermo-FX - szintén, de csak akkor lehet enni ha sportol is az ember, MyoMeth - fehérjék mellé remek kiegészítés hogy az ember ne fogyjon izomból, de szintén csak sport mellett működik).

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Aktív témák