Aktív témák

  • szancsika

    tag

    Hello!

    Gondoltam csatlakozok a fogyokurazok nepes taborahoz ismet, bar nem szivesen... jobban orulnek ha ecceruen csak a puszta csokievestol lennek sovany... dehat ez nem megy. :O

    Igazabol 18 evesen fogytam le eloszor nagyon. Egyik naprol a masikra ugy gondoltam h en aztan borzasztoan kover vagyok (158cm/58kg) es most akkor lefogyok. Hat eloszor elkezdtem keveset enni ( 1kifli+1kefir/nap ). Egesz jonak tunt, a nagy elszantsagban nemis vagytam tobbre. Anyukam mondtha h hat igy nem jo tornaznom kene. Vettem egy Norbi aerobic kazit es elkezdtem tornazni. Eleinte napi 1/2ora. Majd mikor lattam a sikereimet (4kg/het) nagyon megorultem. Elkezdtem tobbet tornazni, es meg kevesebbet enni ( napi 200kcal). A letezo osszes konyvet elolvastam az egeseges gyors fogyasrol, es mindegyiket csak olvastam, nem felfogtam. A kaloriatablazatot kivurrol fujom meg most is.
    Szoval tornaztam nem ettem tornaztam nem ettem, es mar csak arra lettem figyelmes h joforman semmi mas nem erdekel, csak h fogyni kell. Eltelt egy honap, a sulit elkezdtem hanyagolni (mindig ellogtam az utolso orakrol h hazamehessek tornazni), a kedvem rossz lett, nem beszeltem senkivel, mert mar azis kezdett megterhelo lenni. A kovetkezo honapot 48kg-val inditottam. A kedvem nem javult. A parommal nem akartam meg talalkozni sem merthogy en annyira kover vagyok (3 honapig nem lattuk egymast).
    Majd ahogy tuntek a kilok a napi 4 ora torna es 100-200kcal-tol ugy tunt az eletkedvem es az erom is. Tornazni mindig volt erom, de felgyalogolni egy emelkedon (ami soha nem jelentett elotte gondot) 3 piheno nelkul nem ment mar.
    Ujjabb honap telt el, kezdtem nagyon rosszul lenni, mar 42kg volttam, de meg mindig nem elegedett. Vizet sem ittam (mast sem). Meg emlexem egyik kedden elhataroztam este h majd vasarnap iszok 1 pohar vizet, eljott a vasarnap es nem ittam meg azt a pohar vizet. A napi folyadekbevitelem 2dl fogyokuras tea volt.
    Szoval a 3. honap vegere vasagyal voltam 35 kg mindehez 158cm es 18 eves.

    Szoval a tanulsag az az, h mindenki vonnya le maganak ;)

    Most kicsit okosabb leszek, bar felek h megin beleesek ebbe az egeszbe, higyetek el szornyu volt.
    Most meg mindig 158cm vagyok, 53kg es 21eves... 45-48 szeretnek lenni megin, mert iden kisse elengedtem magam, remelem sikerul. :)
    A parom gyur,en fogyozom, remelem kolcsonosen egymas mellett allunk a vegsokig ;)
    Az elszantsag megvan asszem mindkettonkben:)

    Jah es vettem Metabolt... van valakinek valami velemenye rola?
    Meg nem szedem egy honapja sem, de 1 het utan se az edeseget sem a kenyeret nem kivanom, elottem van es ha fenyegetnenek sem birnam megenni. Ez tok jo... szerintem ;) Es nem vagyok olyan faradekony, ezis tokjo, szoval en csak ajanlani tudom.
    De azert erdekelne a ti velemenyetek is. :)

    ''...sétál a hold a háztetőn zsinóron húzza maga után a szivem...'' - Quimby

Aktív témák