Új hozzászólás Aktív témák

  • Razor18

    tag

    válasz Cypresss #17566 üzenetére

    Szerintem sajna ez marad, lásd még pl. DCS. Ők úgy oldják meg, hogy eleve Bétaként aposztrofálják mindegyik új típust (és a egy kicsit olcsóban adják), hogy ne reklamálhass a hibák miatt. Rajtad tesztelik az update-eket, amik majd hónapokkal később kerülnek át a végleges verzióba, már amelyikből van már végleges változat egyáltalán. Megtehetik, úgyis tudják, hogy a szimulátoros csapat elég türelmetlen, úgyis szinte mindenki megveszi Bétaként az új típust, többnyire válogatás nélkül. Utóbb talán kicsit visszább vettek a teljesen értelmetlen és konkrét célcsoport nélküli kibocsátásokból, de már így is teljesen szét vannak forgácsolva az erőforrásaik a mennyiség miatt a minőség rovására, mert csak a Béta típusok száma nő, a fejlesztők száma nem, tehát szinte sosem fogják magukat utolérni már most sem. Az F-18 pl. már jó két éve "Early Access". A bevétel mindennél fontosabb, a minőségnél is, sajnos ehhez a userek konzumidiotizmusa abszolut termékeny talaj. A "tömegnek" még mindig inkább "játék" kell, mint szimulátor, mert lusta ... pardon, nincs ideje megtanulni a típust teljes mélységében. Bocs az OFF-ért, de szerintem az MS FS ugyanez pepitában, a modulok helyett itt a feature-ok tömkelege behelyettesíthető, az MS-nak azokat nincs idejük kidolgozni. Szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák