Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz victorhun7 #51456 üzenetére

    Azt se felejtsük el, hogy az ÁK-n lévő webshopokból mennyiért adják a hivatalos forgalmazók(egyáltalán ki ott a hivatalos forgalmazó)!? Amazonon belül a Samsung Store-tól vásárolsz, én még akkor is onnan venném, ha ugyanannyiba kerülne, mint itthon. :K Nyáron is volt hasonló akció Amazon/Samsung Store-nál, akkor vettem is egyet tartalékba(mondjuk akkor plusz volt az, hogy német címre rendelhettem Prime-mal)

    Egyszóval köszönjük az infót Raymond kollégának! :R

    (#51445) User_2

    lehet, hogy az egyik monitor csatija elmozdult,
    ezt rosszul vette a videókártya és inkább szürke képernyőt mutatott.
    ha jól sejtem ennek monitorozására a fizikai szemrevételezés az egyetlen szoftveres package megoldás.

    Akár ezeket a parancsokat is kipróbálhatod! ;] Aztán egyszercsak hátha....

    sudo watch unplugged monitor
    sudo watch plugged monitor

    De valóban hasznosabb a fizikai megoldás.

    (#51444) GoodSpeed

    Ez valami fétis nálatok, hogy állandóan monitorozó programokkal figyelgetitek az SSD-ket? Minek? Samsung 850 meg 860 nekem is volt/van...mikor beszereltem először, csináltam pár sebességtesztet, láttam a fw verziót és ennyi. Mivel sem a 850, sem a 860 nem igényli a fw upgrade-etm így tudod mit csinálok azóta ezekkel a nyamvadt SSD-kel? Nem fogod elhinni! Használom őket...erre vannak ugyanis. Minek nézegetni állandóan? Ha valaki A400 vagy bármilyen Intenso SSD-t vesz és éjjel-nappal nézegeti, no azt megértem! ;] (én is nézegetném búcsúképpen, mikor repüljpáva van a kukába nekik)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák