Új hozzászólás Aktív témák

  • Wiz Khalifa

    addikt

    Sziasztok!

    Van egy SSD-m. Crucial M550 256GB mSata. 2015.05.13-án vettem itt a Hardverapro-n egy tagtól viszont teljesen új darab. Én bontottam ki először. 2015.04.01-én lett véve valami Soltrade Europe Kft-nél egyébként de ahogy írtam 2015.05.13-ig ki se volt bontva.

    A lényeg.

    HDSentinel szerint belevertem 39 nap 11 órát és 2.72TB írást.

    Volt nemsokkal beüzemelés után hogy lefagyott az egész gép és akkor utána ha csak restartot nyomtam az UEFI fel se ismerte. Csak ha kikapcsoltam teljesen a gépet meg vissza be. Ezt még vagy kétszer csinálta amúgy eddig. Szóval összesen 3x kb. Viszont voltak kékhalálok, sima lefagyások, stb... Sose gondoltam volna hogy az SSD az. De lehet az. Ugyanis 2015.11.08-án a kondíció és a teljesítmény lecsökkent 99%-ra. Aztán rá két napra a teljesítmény lecsökkent 98%-ra. Most meg ma vettem észre hogy már 96%-on van a teljesítmény. Szóval 96/99...

    Szerintetek ennyire kevés üzemidővel gariba cserélnék vagy valami? Egyszer felment az egyik Win telepítéskor 78 fokosra amúgy. De akkor még mSata foglalatba volt. Mert mostmár sima Sata foglalatra van kötve kb 2hónapja. Ugyanis olvastam hogy a Crucial mSata SSD-k nagyon melegednek szóval sokaknak van a 70 fokos meg afeletti hőfokon.

    Itt egy HDSentinel kép.

    Smoke some weed nigga!

Új hozzászólás Aktív témák