Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Viszlát #87437 üzenetére

    Valóban, igazad van, tényleg nem csak szomorkodásról szól a dráma. Irodalomban drámába tartozik a tragédia és a komédia is, és ezt valószínűleg filmekre is le lehet vetíteni.
    Nálam fordítva van az értékrend, tehát fontosabb a szórakoztatás, mint a "drámázás". Ez az értékrend azért alakult ki bennem, mert egy filmet, színészt nem tudok elég komolyan venni ahhoz, hogy teljesen átérezzem az egész lényegét. Emiatt főleg az agykikapcsolós maszlagokat preferálom, de természetesen adagolok néha komolyabb tartalmat is, mert nem lehet mindig agyat rohasztani. Régebben sűrűbb volt a felhozatal, de manapság már csak néhány alkotást tudok megnézni havonta, mert ennyit enged az időm.

    (#87438) Dilikutya: Számomra szomorkodós, valamelyest. :)
    Én a horrort és a gore-t egy kalap alá veszem, mert mindkettőt ugyanúgy utálom, és ugyanott tárolom az emlékeimben, vagy ugyanúgy reagálok rájuk. 10 éve még csak egyszerűen nem kedveltem ezeket a műfajokat, de ma már egyenesen rühellem.
    Egyedül az Alien-t tudom mai napig elviselni, de csak azért, mert kis srác koromban nagy hatással volt rám. De így vagyok a Tom & Jerry-vel vagy a Dragon Ball Z-vel is. :)

    (#87439) dying_star: Pedig a végéig egész jó volt, főleg az ilyen asztrofizika buzik számára, mint én. Nem is volt olyan sok logikai buktató benne, mint vártam. :)

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

  • lionshamlet

    senior tag

    válasz Viszlát #87437 üzenetére

    Üres város zsenialis.
    Nalam is ott van a legjobbak között.
    Hasonlo filmek?

    Amik hirtelen eszembe jutnak:
    - a boldogsag nyomaban
    - felettunk a fold
    - szerelem es mas drogok
    - hét élet

Új hozzászólás Aktív témák