Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adequate_cou

    senior tag

    válasz dokee78 #52534 üzenetére

    Nem fogsz csalódni! :)

    Még pár az elmúlt időszakból:

    NE LE DIS À PERSONNE

    Francia nyomozós thriller, nem is tudom mihez hasonlítani, Tágra Zárt Szemek feeling talán... A lényeg, hogy nem sajnálom a rá szánt időt.

    Caché

    Még egy francia misztikus thriller, ezt már tényleg nem tudom mihez hasonlítani, de szintén jó volt!

    Resolution

    Misztikus horror. Igaz, hogy 100%-on áll de én azért hiányoltam belőle valamit, azt nem tudom mit. Egy biztos, a vége után indul a guglizás :D

    Valhalla Rising

    IMDB pontozás túl szigorú, de kb. 10\7. Nem egy párbeszéddel teli film, egy borongós, de nem álmos vasárnap délutánra egynek jó.

    In The Loop

    Pont az előző ellentettje, pörgős, kellően humoros tragikomédia James Gandolfinivel. Nem hasonlítható semmihez.

    Itt van pár régebbi film, ha netalántán valaki jó filmet keres, külön kiemelném a Rare Export c. művet így karácsony közeledtével.

    Egy gondolat:

    Közel 7 éve követem ezt a topikot, de valahogy nagyon megváltozott. Igaz én sem írok már ide sűrűn, de régen ha beleolvastam egy csomó értékelést, véleményt, pontozást láttam, rengeteg jó filmet ennek a topiknak hála ismertem meg. Most ha filmet keresek és végiggörgetek több száz hozzászólást, szinte semmi. Sajnálom, hogy elment ebbe az irányba, vagy legalábbis azt, hogy kevés ajánlás van. Nem igaz, hogy senki nem néz filmeket azon kívül amik a mozikban mennek. Ha csak Imguron rákeres valaki arra, hogy movies to watch, olyan kínálatot talál nem mainstrem filmeket illetően, hogy hetekig nem unatkozik. Aztán meg lehetne szépen ideírni a véleményeket a többiek okulására.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák