Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Vikthor #94030 üzenetére

    A T5-ben tetszett, ahogy próbálták csavargatni ezt az időutazósdit, és pl. az első részből visszaköszöntek jelenetek. A T3 minden szempontból rossz. A végét láttam, pocsék volt a CGI, az meg egyszerűen már nem fér bele egy Terminátorba, hogy beront a falon a csaj egy kis helikopterrel, majd jön Schwarzi egy naggyal. Ez egy nem túl komolyan vett akciófilmbe belefér, de a Terminator sosem a poénkodásról szólt. Kristina Loken is rossz Terminator és rossz színész, pedig túl sok tehetséggel szegény Robert Patrick-ot sem lehetett megvádolni. A sztorival még nem is lenne baj, tulajdonképpen az első két rész is elmesélhető egy mondatban, megnézhettük, hogyan is tör ki a háború, aminek a kitörését már kétszer megakadályozták.

    A T4-ben is nagy potenciál volt, a T1-2-ben is mindig nagyon szerettem a jövőben játszódó jeleneteket. Az a lepusztult, sivár jövő, ahol az ember saját teremtményének prédája, nagyon átjött. Hátborzongató volt gyerekként az emberi csontokon átgázoló lánctalpas robot, meg a bőrszövet nélküli T800-ak. És sajnos nem ezt kaptam a T4-től.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák