Új hozzászólás Aktív témák

  • somasz

    addikt

    válasz littlelion21 #9125 üzenetére

    SPOILER

    Nekem is hasonló gondolatok fogalmazódtak meg a fejemben. Bardem nem volt elég hátborzongató, a gyíkoskasznóból a csaj szerepét nem nagyon értettem, rövid volt, egyáltalán nem érdekelt, lelövik-e vagy sem. A hacker jelenetek röhejesek voltak, valamint sokkal jobban rá lehetett volna játszani Bardem beteges elméjére. Nem bírom a homokosokat a filmvásznon, de ez annyira új volt talán a Bond szériában, hogy egész érdekesen kínos, feszültségfokozó lehetett volna az aberált anyakomplexusosságával egyetemben, ha komolyan rámentek volna.
    A MacGyver rész egészen addig jó volt, amíg nem poénkodtak benne, utána túl sokáig húzták a házrombolást és indokolatlanul sok volt a robbanóanyag a jelenetben.
    Az utalások nekem tetszettek, főleg a katapult és a golyóstoll.

    A zene jó volt, tetszett a betegesen vidám dalocska a pohárlelövésnél. Adele pedig odatette magát a főcímben, de az kevés egy jó filmhez.
    Bond filmek között azért egy 7,5/10-et megérdemel tőlem, objektíven egy 7-est talán.

    Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák