Új hozzászólás Aktív témák

  • Eagle16

    addikt

    válasz oriic #74640 üzenetére

    Jólvan nah, nem fogtam fel :D

    Nem járok sűrűn, bár a hónapban 3 film lesz, az egyik a Mentőexpedíció volt, még szombaton. A könyvet is olvastam, szóval nagyon vártam és nem hiába, hozta a könyv hangulatát, a látvány szép volt, de nem volt eltúlozva a CGI, a humor rendben volt, Matt Damon jól hozta a szerepet. Néztem volna még egy-két órácskát, hamar elment a 2 óra 20 perc. A zene az nem volt emlékezetes, azt sajnálom. Meg ugye hiányzott ez-az ami benne volt a könyvben, de ez van, valamit muszáj volt kihagyni. Azért viszonylag hűen követték a könyvet, ennek örültem.

    Egy valami volt furcsa csak, nem tudom hogy a szinkront rontották-e el, vagy csak Matt Damon titokban Superman :D

    Szóval amikor az MFE-nél van és kibelezi. Leveszi a tetejét, nekifeszül háttal, de azt mondták, az 400 kiló...ráadásul teljesen legyengülve, a krumplidiéta után, hát nem is tudom

    A második film a Bíborhegy lesz, a harmadik meg talán az Everest, de még nem biztos. Egy lett volna csak, de most hogy olcsóbb a jegy, ki kell használni.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Új hozzászólás Aktív témák