Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    hééééééééj, senki sem szólt arról, hogy a Jurassic World nem remake! én mindig azt hittem, de feltűnt a filmben a régi helyszínek és cuccok közül pár, utalás is volt benne, hogy ez nem a 20 évvel ezelőtti park, ez biztonságos.....

    megnéztük eme alkotást, a -vízbe esünk, 10 perc múlva már a sérő be van lőve, az egyik kameraállásnál a csávó a rácsoknál támaszkodik, 1mp múlva egy másik kameraállásnál már 2 méterre van- amatőrségtől meg a kutyaszerűen idomítható raptorokon át, azért szórakoztató kis film, csak az a furcsa, hogy a raptorsuttogónak az nem tűnt fel, hogy egy baszott nagy raptorex-el áll szemben, ha másért nem, mert vetélőkörmös a pacsija....
    meg amikor a raptorok szagot fognak, erdőben full gázon elkezdenek hasítani, és egy ózsdi motorral+quaddal, sőt meg egy terepjáró csapatszállítóval is tudják őket követni azonos tempóban, miközben a motorosokon még az ing sem lobog a menetszéltől, sőt még a hajuk sem....

    ajánlani tudom megnézésre, nem egy kiemelkedő mű, kissé összecsapottnak is tűnik, de lekötni leköt, de az első résztől részletességében nagyon messze van! 7/10

Új hozzászólás Aktív témák