Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    A lé meg a Lola (Run Lola run - Lola rennt)

    Hogy? Hogy lehet ez a film ennyire jó? Az egyik legizgalmasabb film, amit valaha láttam. Miért? Azért, mert fosszú idő óta ez az első film, ami felvitte az adrenalinszintemet. Valamiért zseniális és ehhez még hozzá jön, hogy nem egy hétköznapi film (a fényképezés, a jövő bemutatása 3 másodpercben, stb.) , ráadásul Lola is igen szép. :)

    A maga műfajában 10/10 egyébként nem annyira, de összességében egy 9/10-et megérdemel.

    Ez a lista meg továbbra se hagyott cserben: Top 10 | Ismétlődő Idő a Filmekben | RetroShock! X Bár a 12:01 PM-et és a Retroactive-ot szerintem kihagyom.
    A Butterfly effect annak idején tetszett ugyan, de koránt sem annyira, mint sokaknak. Engem zavartak a teljesen nonsense, és szélsőséges valószínűségek. A Repeaters-re leszek igazán kíváncsi, de az Idétlen időkig-et is meg kell néznem, mert csak darabjait láttam, egyben nem.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák