Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Megtekintettem eme remeket hogy a topikgazdarendőrség ne vegzáljon hogy látatlanban mondom hogy nőiszuperhősfilmnemjaó. :(

    Marvelek / Marvels (2023)

    NNNNNNNNNNa ezzel a filmmel már tényleg elértünk oda hogy fingom nincs ki kicsoda, mikor játszódik a történet és mi történik :DDD
    Aztán olvasom itt miket írtok és leesett hogy ezek ilyen random futottak még sorozatokból összekukázott szereplők egy nagy filmre. Oké szóval akkor sikerült elérni marveléknél hogy annyira szétkaszabolták a saját terméküket hogy az egyszeri filmnéző már nem tudja követni mi van, ez után meg tényleg azt várják hogy menjek még moziba???

    Teljes meglepetésemre amúgy a film 1/3 teljesen jó, ez őmaga Brie Larson -sosehittemvolna- de tök cukimuki nincs túltolva és elég szexuálisan néz ki. 10 pont. ;]
    A film többi szereplőjét ütni kéne valami péklapáttal, a másik 2 nő/csajtól a Furyn át a szülőkig, az éneklő vizilényektől a tök béna főgonoszig.
    A magyar szinkronban nem volt "you gotta fly black girl magic" :D hanem lefordították "feszíts beee"-re :DDD

    Az azért durva hogy olyan látványvilágot tudnak már összehozni amitől könnyek gyűlnek a szemedbe, pedig full CGI az egész. Bárcsak valami jó történetre passzintanák ezt a gyönyörű hátteret, előteret, tök jól megalkotott épületeket :D

    Amúgy az egész sztorival meg Kapitánynő Marvellel ebben az univerzumban ugyanaz a baj mint Supermannel az Igazság ligájában. Egyszerűen annyira OP a karakter hogy röhejessé teszi a többi szereplő erejét. Utalnék itt a film legvégére ahol ugye Kapitánynő Marvel elsuhan és bebikázza a Napot, ezzel kvázi hülyét csinálva az egész filmből :P problem solved.

    Na mindegy ezt is láttam, az utolsó jelenetet már nem szeretném kommentálni azon túl hogy "Stooop its already dead". És azon kívül hogy amúgy nem is értem mert a Loki S2 végén nem az van hogy Loki lesz az időfonó és csak 1 idővonal marad? Így lezárva a multiverzum létezési lehetőségeket.

    A végére ígérem hogy Pókhálókisasszonyt is meg fogom nézni és beszámolok róla. :D

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák