Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Megnéztem tegnap a Ford v Ferrarit (Nem tudom, hogy hogy sikerült ebből Aszfalt Királyait csinálni, de innen is üdvözlöm azt a félkegyelmű csapatot, aki ezt kitalálta...)

    Sajnos csak szinkronos vetítés volt szóval még el sem kezdődött a film, de 1 negatívum (számomra) már volt.

    Örültem, hogy megmutatták, hogy ezek az óriási cégek micsoda szarkavarást képesek végezni a háttérben.
    Sokak szerint így is hosszú volt, de én jobban kibontottam volna a Ferrarival folytatott tárgyalássorozat történetét illetve, hogy hogyan is lett egy Lolából végül Ford GT40 :)

    Ami viszont rohadtul illúzióromboló és agyf@szt kapok tőle minden autós filmben: egyenesben MINDIG tud még egy kis gázt nyomni a versenyző, ha arra van szükség, hogy gyorsabban menjen... :W Erről az ostobaságról leszokhatna már Hollywood, mert egyszerűen röhejes az egész.

    Ami még nem tetszett: a film vége felé ugye van a Riverside-i teszt. Onnantól egyszerűen túl rövid, túlságosan össze van "csapva".

    A látvány, a hangok, a díszletek, jelmezek nagyon jók. Tetszik, hogy próbáltak minél több helyen replika autókat használni és nem CGI-t láttunk.

    Szinkronosan nálam 6/10, eredeti hanggal olyan 7-7.5/10-re saccolom. Nekem a Rush jobban tetszett.

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák