Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    SW8 véleményem:
    Szerintem a new hope remake után mindenki egy újabb ramakere számított és ezt a rendező is tudta, szóval jól kicseszett mindenkivel, mert egy troll. Csinált egy filmet, ami sablonos remake-nek tűnik. Minden egyes motívumot végigvitt egész addig, hogy elhidd, hogy ez sablon lesz és ... csavar. Mint Luke a fűszállal. Hiteget aztán jól a kezedre csap. Újra meg újra. Van egy elképzelésem, megerősíti, felvezeti, beetet és a végén jól az arcomba röhög. Erről szól a film, ezt ismételgeti. Egy antiremake antisablonokkal, ami mindent összekuszál. Mondhatjuk hogy a karakterek vagy a történet ilyen vagy olyan, én csak csavart sablonokat látok. Logikátlanságot és rengeteg értelmetlen (értsd: hiábavaló) cselekvést (az egész finn rose kiruccanás értelmetlen, a sós sivatag felszántása is. Aki ottmarad az ellenállás hajójával elállhatta volna a tüzet vagy hamarabb is belezúghatott volna a csillagrombolóba, stb. alig történik valami érdemben és információ hiány van.) Mindezt jól Star Warsba öltöztetve. És mivel a star wars része igen jó, de a felszín alatt valami bűzlik és az egész egy mindfuck nem tudom eldönteni hogy jó e vagy rossz. Egyik se és mindkettő.

    #értékelés

    [ Módosította: Viszlát ]

    "De hát ez a demokrácia, ugye, hogy sok különböző érdekcsoport, hosszas egyeztetés után megállapodik abban, hogy érdemi változás azért mégsem lesz."

Új hozzászólás Aktív témák