Keresés

Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    válasz koxx #32220 üzenetére

    ha utána a sárkánybol optimus lesz, akkor jo volt! :DDD

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

  • Integra

    titán

    válasz koxx #32220 üzenetére

    na kérem.. tf3 3d
    aki meg akarja nézni moziban, az NE olvassa tovább.

    SPOILER
    jó szar film volt, a végére már szó szerint ideges voltam, hogy még mindig nincsen vége. a harmadik részre sikerült a bugyuta witviki karaktert a végletekig tökéletesíteni, ekkora lúzer a világon nincsen még egy. majd a végén a kétbalkezes balfaszból hirtelen atlétákat megszégyenítő akadályverseny mester lesz, úgy ugrál autókon és robotokon, spidermen elbújhat szégyenében. ehhez jön a rengeteg idióta párbeszéd a semmiről, a cső egyszerű szülők már megint, a majom 7-es ügynök, egy fapina főnöknő, akit nem dugtak meg 10 éve kb, a többi meg cgi. ezek váltakoztak kb azonos sorrendben.
    a magyar szinkron megadta a kegyelem döfést neki, angolul talán élvezhetőbb, mert valszeg nem veszik el a kínosan idegesítő jelenetekből az eredeti szófordulat, magyarnál éreztem, hogy na itt is valami hiányzik, meg ott is... gáz, na.
    a cgi rendben van, helyenként tényleg üt. de nem láttam semmi olyat amiért ez egy 3d mozijegyet megért volna. ok, nem egy rocket science a film, de baszki, ekkora hugyos szart is rég láttam már. nem vártam district 9 filmet, de azt, ohgy azon fogok a csihipuhi közepén gondolkodni, hogy vazzeg ez a bay puszipajtása lehetne a 2012-es emmerichnek..
    ez az új csaj jóféle, jó lába van, segge, ajka, de ez se menti meg a filmet az elképesztően blőd, absz életképtelen történésektől és helyzetektől.
    tipikusan az a film, ahol a trailer után az ember azt mondja, hogy akár jó is lehet, aztán puff, csak pislog, hogy mekkora egy moslékot kapott.
    szörnyű na.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Aktív témák