Keresés

Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz Integra #2203 üzenetére

    A 'Mag 2'-t csak azért írtam,mert így, hogy már láttam a filmet egyáltalán nem mondható annak. Olvastam régebben pár kritikát róla (Napfényről természetesen) s azokban is párszor felmerült,hogy ez egy "folytatás".De ugye nem az.A mag egy kis high-tech blödli sok okossággal telerakva. A 'Napfény' gyökeresen más. (Még ha folytatás is lenne,márpedig ugye nem az,akkor ez egy olyan ritkaság lenne,ahol a 2. film bőven lepipálja az elsőt)
    Meg a trailer apalpján én is csak arra gondoltam,hogy áhh,tuti olyan mint 'A mag'.De ahogy itt olvasgattam,hogy miket írtok róla,azt mondtam,hogy adok neki egy esélyt, s nem csalódtam.

    A szellemhajós asszociáció nálam,nem sokkal a film kezdete után előjött.írtam is,hogy a közepe fele már csak Sam Neil-t hiányoltam.Mert ugye nem sok űrhajós film készül manapság,legalább is én nem tudnék valami hű de sokat felsorolni.Nagyon sokakkal ellentétben nekem tetszett a Halálhajó,s ezért többször is láttam.Előzőleg írtam,hogy nagyon durván lehetne csak össze hasonlítani a két filmet.Teljes mértékben egyetértek veled, hogy teljesen más szitú.Viszont a két film hangulatában, meg talán az emberi reakciókban/viselkedésekben talán van némi közös.Különösen a vége felé.
    Egy szó mint száz:a 'Napfény' és a 'Halálhajó' jó kis filmek,s a 'Napfény' egyáltalán nem 'Mag 2'!

Aktív témák