Keresés

Aktív témák

  • adequate_cou

    senior tag

    válasz Integra #18297 üzenetére

    Teljesen igazad lenne, viszont az alapjáraton nyitott vagyok a just for fun alapon élvezhető filmekre is, ez még sem hatott.

    Próbáltam kizárni a hypeot, minden prekoncepciót, de nekem nem jött át, nem fogott meg a feeling, sőt, iszonyatosan untatott, márpedig erre nem sok film képes :)

    Az a baj, hogy ez a könnyed fogyaszthatóságot tetézte azzal, hogy 12-14 éves korosztálynak értékelhető és élvezhető dolgokkal tömte meg a filmet.

    Na de mindegy, nem vita tárgya, kinek a pap...

  • daninet

    veterán

    válasz Integra #18297 üzenetére

    Egyáltalán nem a messiást akartam megnézni... tudtam, hogy egy látványfilmmel lesz dolgom, de mivel agyon dicsérték és agyon pontozták voltak elvárásaim. Az pedig, hogy ennyi pénzből nem tellett egy újnak ható sztorit kitalálni elég gáz, mert megvalósítani tudták volna. Ha elmegyek a moziba, és "2009 egyik legjobb filmjét" adják el nekem, akkor nem ezt várom. Pláne nem az Alien és a Minority Report 100. feldolgozását megerőszakolták kékben...
    Rengeteg ember van, akit megvesz a látvány. Te is ilyen vagy, akár tetszik akár nem. Valóban sok művész filmet nézek, lehet, hogy ez a baj, így várok egy kis mondani valót is egy "vizuális alkotástól".

    mod: viszont nem értékelhetsz egy filmet külön. szerintem. Ez kb. olyan, mintha a Keresztapa 1. és 2. része más elvárásokat állítana fel. Ha csak az akció kategóriát nézem, abban is van jobb (nem a látvány, a történet). Kapásból tudok mondani egy csomó olyat, ami látványos és leköt (ha már scifi akció akkor a Star Wars sorozat), mert érdekes és új sztori van benne, amit nem nyeltem le már egyszer.

    flame off

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Aktív témák