Aktív témák

  • adalbert1

    addikt

    válasz Integra #8354 üzenetére

    Nekem nagyon nem jött be. :( A Mátrix szerintem nagyon jól össze van rakva minden tekintetben. Ezután hatalmas várakozásokkal ültem be moziba megnézni a kettőt, hát rohadt nagyot csalódtam. Adtam neki még 1 esélyt mikor haverom megvette dvd-n, de másodjára is kuka. Szvsz az 1-et tökéletesen lezárják a végén... Oké, az akciók látványosak azt aláírom, de a story szerintem már gagyi lett nagyon. Ha nem Mátrix 2 lenne, hanem egy xy akciófilm, akkor még szerintem tetszene is.

    Hát a T3-ban egyetlen plusz meg Arnie volt, de már ő se a régi... :(

    Wolverine : online lehet valahol olvasgatni?
    Ill. így kb. merre tartanak most a Batman megjelenések? Az itthon megjelent számok nagy részét olvastam, szerintem azokban is voltak elég beteg dolgok. Legalábbis 1-4. számig Jokeres történet, 5. számban valami pszichopata állat aki megette az áldozatok szívét, valamelyik számban a patkányos fószer, a haitin játszódó dupla szám is jó volt, a cadaveres szám is... Elég kevésszer lőttek mellé mikor válogatták az itthoni megjelenéseket a régebbi külföldi számokból...
    Utána kezdett elég gagyi lenni miután Superman/Batman formában együtt árulták őket.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák