Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    Frozen
    (2010)

    Adatlap

    Ha elvonatkoztatunk a hatalmas nagy hülyeségektől, és inkább beleéljük magunkat a filmbe, akkor nagyot üt. A film felétől igencsak odavág, pedig igazából nem sok minden történik. Ha a spoiler alatt lévő hülyeségeket nem számoljuk, akkor annak nagyon ajánlom, aki egy ilyen helyzetbe bele tudja magát élni.

    Úgy tudom nincs magyar szinkron, de kezdő angolosoknak sem okoz szerintem gondot...

    +•+SPOILER+•+
    Farkasok egy használatban lévő magán sípályán, ahol percekkel korábban még síeltek? Ugyan... Kiugrani ekkora magasságból, azt gondolva, hogy megúszható az esés? Ne már... Túlélni napokat mínusz fokokban, normális öltözet, és komolyabb fagyási sérülések nélkül? Persze...
    +•+SPOILER+•+

    Elrabolva
    (2008)

    Adatlap

    Szokásos Liam Neeson színvonal. Végig izgalmas, a rövid játékidő miatt pedig nem vontatott. A megszokott mesébe illő jelenetek itt is feltűnnek: 1-2 métterről nem találnak géppiszollyal; kiszabadul a főhős a csávából, mikor hajszálon függ az élete; stb... De mindenképpen ajánlott, aki szereti az akció filmeket.

    [ Szerkesztve ]

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Aktív témák