Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    van most felgyűlve vagy 15 megnézős film a vinyón, és hiába tűnik jónak mindegyik cím alapján, egyszerűen lusta vagyok nézni őket. ma elhatároztam, elkezdem abc-sorrendben az elején, legyen az akármi, fél órát kap, addig kiderül jó-e vagy megy a süllyesztőbe.
    a lista egy indiai film kezdődött, tökéletes, ezt gyorsan lezavarjuk, bruttó 3 órás, 8giga, a helyre meg szükség van mindig
    3 idiots
    hd,dts
    ahhoz, hogy 3 órát kibírjon az ember egy film megnézésekor, nem kevés erőt kell felvonultatnia. nálam meg főleg, mostanában egyre könnyedébben dobom fél óra után a kukába 'ez akkora hatalmas..' filmecskéket.
    ezt most nem sikerült, nem vagyok egy indie-film néző, volt is előtte előitéletem, de kellemes meglepetés ez a film. Ha túléled a rengeteg színt, és a egy-két (szerencsére tényleg nem sok) gettómilliomosvége-szerű tömegtáncjelenet, kapsz egy korrekt és szép történetet, nagyon hihető alakításokat meg egy jópofa sztorit. Abszolút ajánlós ez az indiai mozi.. már csak kis magyar vonatkozás meg a drámai differencia miatt, ami megkülönbözteti egy mai amcsi hasonló amcsi alkotástól
    8/10

Aktív témák