Aktív témák

  • grabber

    addikt

    Harry potter 3-4-5-6-7

    Azt se tudom már melyik mi volt.De tetszettek,kicsit elrugaszkodva a felnőtt akciófilmektől és a beteg vígjátékoktól.
    Szeretem,hogy nem csak másfél órás filmek készülnek,hanem néha 2:20 fölött is van a rendes film.Ami csak utólag lesz kevés.
    Elég látványos,kétség kívül.Nem éreztem egyszer sem,hogy egy gyenge számtech animáció lenne.Ez a durva,hogy már itt tartunk.
    Megkapok mindent,amit elvárok a filmtől.Szólhat gyerekeknek(nem a legkisebbeknek),felnőtteknek,jó-rossz harc,mágia,érzelmek,kapcsolatok és komolyság.
    Vannak kedvenc jeleneteim,ami régebbi emlékeket idéznek fel és ezt szinte újra tudtam érezni.

    A halál ereklyéi 1-ben túl sok volt a zaj a filmben.Negatívum mindenképp.Remélem csak a BD rip volt ilyen,de ez nem tetszett.Meg sajna,itt érezni lehetett,hogy nyújtják a részt,viszont nekem nem volt zavaró.

    Már várom az új részt,tuti moziban nézem.Áldom magam,hogy pont jókor néztem meg majdnem az összes részt,mert többet nehéz lenne várni ;]
    Az első két részt szerintem nem is láttam,csak egy-egy jelenetet.De most már nem is nézem meg,az túl gyerekes lenne a youtube alapján :U

Aktív témák