Aktív témák

  • BITBOYS

    addikt

    válasz Gorneck #31980 üzenetére

    Na most megint felpörögtem:

    MrHeroicBloodshed
    "7. a látvány, az a látvány!! Rosie Huntington-Whiteley is, de most nem konkrétan őrá gondoltam.
    Egyáltalán nem kedvelem a 3D-t és én lennék a legboldogabb, ha végre elmúlna ez a nagy őrület, ami a legtöbb film esetében, köszönhetően az utólagosan térhatásúra konvertált filmeknek köszönhetően tényleg csak parasztvakítás (ezúton küldeném el a Titánok Harca készítőit a halál f@szára!!), de, de ... van az a helyzet, amikor csak hátra kell dőlni és annyit mondani: vááó. Na ez egy ilyen helyzet: amit itt látványban kapunk, arra szavak nincsenek (az Avatar? az mi?!). Én legalábbis leraktam a hajamat; az utolsó egy órában pedig már percenként. Nincs mese, ezt látni kell. Hiába a sok logikátlanság, az a zavaró tény, hogy a ha megpróbáljuk összeilleszteni a cselekményt a korábbi részekkel, akkor kapunk néhány feloldhatatlan ellentmondást (és itt most nem arra gondoltam, hogy a szereplők rosszul öregszenek, hanem ... de most spoiler-veszély nem akarok mélyebben belemenni a dologba), ezt akkor is LÁTNI KELL!! Ne sajnáljátok a mozijegy árát, tényleg, Megéri. Szerintem."

Aktív témák