Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Jhonny06 #27583 üzenetére

    annak is szopta a fszát itt annak idején majd' mindenki.. én akkor is írtam, hogy egy értékelen hulladék, dehát
    ...ez kell most

    szerk.
    Egyébként..
    de hogy félreértés ne essék, mert tudom, többen gondolnak itt szerintem arra, ahogy olvassák amit írok, hogy de bzmeg, ez nem is annyira vígjátéknak akart volna jönni, csak egy filmnek, ami mellesleg szórakoztató meg blabla, meg hogy ezt a filmet a közönség fujta fel inkább, és az elvárások voltak eltúlzóan és talán feleslegesen nagyok. és ezért is csalódtam én is, meg oly sokan mások benne.
    Oké, akkor mondom is gyorsan, h ez oké, ezzel én tisztában voltam, az alkotás megtekintése előtt és után is. ..és ezért is annyira sux az egész
    Megmondom nyíltan, ezzel a Terhes társaság nevű népszerű alkotással két nagy baj van:
    1., a föszereplő szakállas vicces ember kurvára nem vicces. nekem legalábbis abszolut, nem volt az már a szuper másnaposokban sem, most se, most valaki megtalálta őt bollyvúdban és próbálkoznak vele. De ez még a kisebbik probléma
    2. ez a film annyira, de annyira elkeseredetten szeretne jó film lenni, annyira egy jó mozi akar lenni, hogy gyakorlatilag majd kipukkan az erőlködéstől végig. esküszöm, ahogy néztem, simán csak ezt éreztem. és hát ugye, ez azért egy eléggé idegen érzés, ha egy valoban jól megalkotott filmet nézel, mivel, nem is ismered meg ezt az érzést alatta, leköt a film, visz, fasza minden

    ez nem, itt csak a szétfeszített annyira kurrrva jó film akarok lenni-t érzed, és ez..annyira gáz.. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák