Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Unthinkable
    9/10
    Hát, ez tényleg hihetetlenül jó film volt. Rég nem volt részem ilyen átható filmélményben. :K
    Összességében is odapörköl, de a kategóriájában (én a lélektani drámákhoz sorolnám) bőven a top10-be kúszik nálam.
    Végig nagyon jól feszegette a "Meddig mehetünk el?" és "Lényegében mi is az az erkölcs?" vagy épp a "Léteznek-e alapvetően jó vagy rossz emberek?" kérdéskör mélyebb vonulatait. Szép folyamatos a karakterek erkölcsi fejlődése is. Pár nap alatt lebomlik, és újraépül néhány szereplő értékrendje, ezek mégsem tűnnek soha légből kapott pálfordulásoknak, inkább racionális folyamatoknak hatnak.
    Erősen ajánlom azoknak, akik szeretik a drámát, és helyén tudják kezelni a 18+os brutalitást.

    Szerintem még sohasem nyilatkoztam ilyen pozitívan egyetlen filmről sem, ezért azt még azért hozzáteszem, hogy nem ez az új kedvenc filmem, csak nagyon jól a hatása alá vont, illetve nem olyan rég kezdtem ide postolgatni, hogy minden kedvenc filmemről írhattam volna már, főleg, hogy arról pötyögök, amit épp látok, tehát azokról, amiket a közelmúltban néztem először...

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák