Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    Na én azt hiszem megrekedtem 6.osztály nyitányán. Itt már szinte mindenkinek jó vagy jobb csapata van, és a kapcsolat sem segít. Ami dühítő, hogy értem hogy Csel sorozatok meg minden, de tulajdonképpen ebben a szarban hogy lehet szerelni. Ezt már évek óta nem tudom, de most elég kirívó a probléma. Ezen a szaron múlik hogy a játékosom mellélépe a labdának, és mellette elszáll 15 métert 5ms alatt vagy elveszem a labdát. Na meg hát a passzok. Továbbra is ebben sem irányítunk. Ha van kedve jó helyre húzza a jatékosod és az ellenfél mellélép, ha meg úgy, akkor a tied berántja a védő mögé, azt meg kirántja a passzsávba. És nem, nem ő irányítja. Így ennek mi értelme? Mert ugye a szerelés és a passzolas elég fontos a fociban, és ezekben te mint játékos csak asszisztálsz.

    Másik : gondoltam kicsit összekereskedek majd coint, aztán eladom, hogy visszajöjjön ennek a fosnak az ára. De mivel kedves ea barátunk az Advanced sbc ért idéntől a megszorítások miatt csak untrade packot ad nincs pénz itt az elején. Abból nem lehet kereskedni, és mivel a játék ugyanolyan szar mint a 22 végnapjain,így játszani sincs igazán kedve az embernek. :W

Új hozzászólás Aktív témák