Új hozzászólás Aktív témák

  • |AP|

    veterán

    válasz Nandinagy #1503 üzenetére

    Grat a play-offhoz. :R Te PS5-ön tolod ugye?
    Úgy még nagyobb teljesítmény, érezhetően itt a legdurvább a mezőny.

    Én már tegnap este a delete club határán voltam, annyira elkeseredtem. 2013-as, 2015-ös klubok aláztak div 7-ben, egyszerűen semmit nem tudtam velük kezdeni, annyival jobbak voltak. Ha néha találtam is egy-egy gólt, soha nem tudtam megtartani az előnyt.
    Tavaly novemberben kezdtem az egész fifát, pár hét szenvedés után már azért érezhető volt valami javulás és a végére már majdnem elhittem, hogy elértem legalább egy közepes szintet (mindezt PC-n)
    Na most ez PS5-ön eddig szertefoszlani látszik :) Totál kezdőnek érzem magam, nem tudok támadni, nem tudok védekezni, csak idegeskedek és semmi örömöt nem okoz a játék.
    Szenvedek még, kitartok, tutorialokat nézek éjjel-nappal mert azért nem akarom ilyen könnyen elengedni.
    Abban bízok, hogy idővel tényleg beállnak majd a szintek és az én divemben már nem fognak állandóan bucira verni :)
    De a WL az egyelőre elég esélytelenennek tűnik...

    Már tényleg azon gondolkoztam, hogy nem érdekel ha bukom a 28k-t és visszamegyek PC-re... aztán reggel sikerült nyernem kettőt, úgy néz ki akkor a jobbak még alszanak :)

Új hozzászólás Aktív témák