Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz mcwolf79 #1340 üzenetére

    Ne haragudj de hadd idézzelek a 21-es topikból:
    Úgy látom nem csak nálam van ez a bíró dolog. Sokszor olyat alàmvàgnak, hogy fél métert repülök. Bíró persze kussol. Én megsuhintom az ellenfelet egyből sípol a spori.
    Ezt én írtam:
    Pc-n javították már a bírót? Kicsit unalmas, hogy a ziccerben semmi más dolga nincs az ellenfélnek mint izomból rácsúszni hátulról a csatárra azt vagy sárgát kap érte vagy semmit. Néha megadom, hogy jól jön de akkor is illúzióromboló mikor köze nincs a labdához a becsúszásnak :D :D
    Ilyeneket találtam még:
    Semmi kis szarokért fúj tizit a bíró, a hátulról rácsúszás, utolsó emberként pedig 95%-ban ucsó figyelmeztetés. Utóbbi évek magasan legszarabb bíráskodását sikerült leprogramozni :N
    ----
    Nem értem a bírókat miért nem javítják. A legtöbb embernek az a taktika, hogy hátulról alámrúg és jön a figyelmeztetés :D Sárga nyilván sosem. Mióta játszom 3 ellenfelem kapott pirosat pedig 20-nak kellett volna.

    Tehát lehet megszépülnek az emlékek de bizony ugyanolyan szar volt a bíráskodás tavaly mint idén. Bár idén több pirosat kaptak már ellenem illetve a sárgát is osztogatja.
    Én alapból nem vagyok a csúszkálós fajta szóval a magam részéről nem tudok nyilatkozni.
    Nem próbáltalak meggyőzni csak ez sokszor már nálam is előjött illetve több embernél, hogy ha kijön az új rész akkor hirtelen megszépül a tavalyi játék. Pedig szerintem a FIFA21 mindenidők legrosszabb fifája volt. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák