Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Readonly2

    tag

    válasz MdewC #4128 üzenetére

    Igen, viszont ez a yard dolog... elmennek a picsába. Ez egy európai játék és minden méterben van, a büntető is 11-es nem x yard... a lebutított lövés meg vicc, De Bruyne a cam nálam és a 16-os előteréből sem képes betalálni , miközben nálam De Gea meg ilyen casimero féléktől kapja 30 ról a gólokat. Ma kipróbáltam pár rivalst, vicc. Az embereim nem mozdulnak, passzok (csak 90fok vagy kisebb) szarok, ha lőtt passzt próbálok akkor az ember környékre sem megy pedig a középpálya : De Bruyne, Wijnaldum,Alli, Kante szóval nem vakok ...Son és Rashford nem képes le kezelni egy labdát sem .. hányok az EA-től. A vakok meg világtalanok pedig a nerfelt visszapattanókból találnak egy gólt . 2 dolog zavar még a fentieken kívül: a kapus életszerűtlenül nezi ahogy elgurul előtte a labda , nem szedi fel minek ?? Persze, hogy gól . A másik a bírok , minden szarra jön a lap de amikor megcsinalod a cselt az ellenfél 16-osa körül , a labda tovább megy embereket letarolják az semmi. Nem az első eset miatt akadtam ki, de amikor 100.-szor sem fújja le az vicc. Akkor tényleg csináljanak NFL vagy rugbi játékot és mérhetnek tőlem hüvelykbélen is

  • #16514048

    törölt tag

    válasz MdewC #4128 üzenetére

    Erre gondolsz?
    "Slightly lowered the impact of high Attributes on error reduction for difficult regular shots.
    This change only impacts the error reduction that was being applied by Attributes used in shooting situations when they’re between 91 and 99."

    Mert itt azt írja, hogy a hibacsökkentésre gyakorolt hatását vették lejjebb a magas statoknak. Magyarul az eddigiekhez képest nőni fog a hiba valószínűsége 91 és 99-es értékek között.

    [ Szerkesztve ]

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz MdewC #4128 üzenetére

    Sajnos itt mindenkire hat a nerf/ pedig igazad lenne és a jobban lövő játékosokra nem lenne akkora hatása mint a gyengébbekre.
    Nincsen menő csapatom, de idáig semmi bajom nem volt a befejezéssel, most teljesen roulette az egész, 16 ról csavarsz és kapufa/mellé/kapuskezébe 1v1 ben csavart lövéssel kapust 2-ből 2x mellkasba találtam. Érezhető most az hogy belenyúltak (idáig nem nagyon volt rossz szavam a gamere, de egyenlőre ez nem tetszik ) 2-3 napot szerintem szánj rá mire újratanulod/kitapasztalod melyik helyzetben mit éri meg használni. Én (ha lehet) mostmár 1v1 ben csinálok egy ball rolt inkább és továbbteszem annyira nem bízok a befejezésben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák